Former Ambassadors


 

H.E. Mr. Muhammad Azizul Haque
03.09.2009 – 06.12.2012

 
 

H.E. Mr. Md. Golam Mohammad
08.02.2013 – 07.11.2014

H.E. Mr. Md. Jashim Uddin, ndc
30.08.2015 – 27.08.2020